Informacja dla osób niedosłyszących

  • Termin: maj
  • Miejsce: Centrum Targowe Park, Szosa Bydgoska 3
  • Organizator: Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Targi "Dziecięcy Świat" to centralny punkt spotkań dzieci, rodziców, firm dostarczających im profesjonalne produkty, a także specjalistów i opiekunów z toruńskich żłobków, przedszkoli, poradni i instytucji wychowawczych. Impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania bogatej oferty artykułów oraz nowości z zakresu: odzieży i obuwia dziecięcego, artykułów dla niemowląt i dzieci (m.in. meble, wózki, foteliki samochodowe, akcesoria pielęgnacyjne, pieluszki i odzież niemowlęca, odżywki dla niemowląt, sprzęt sportowy dla dzieci i inne), wydawnictw dla dzieci, multimediów, artykułów szkolnych, zabawek dla dzieci, itp.

Jest to jedyna tego typu wydarzenie targowe w naszym regionie i doskonała okazja do zapoznania się z różnorodną ofertą dla dzieci przed zbliżającym się Dniem Dziecka. Oferta wystawiennicza będzie profesjonalną ekspozycją produktów wraz z możliwością nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Obok oferty handlowej na uczestników imprezy czeka szereg atrakcji m.in. karuzela, wielki plac zabaw, pokazy mody, występy taneczne i warsztaty, na które organizatorzy zapraszają zarówno grupy zorganizowane z toruńskich przedszkoli, szkół jak i rodziców z pociechami.

W czasie imprezy wśród Wystawców jest rozstrzygany konkurs GRAND PRIX TARGÓW "DZIECIĘCY ŚWIAT", a także przyznane wyróżnienia za najciekawszą aranżację stoiska.

>>> Strona internetowa imprezy