Informacja dla osób niedosłyszących

  • Termin: czerwiec
  • Miejsce: Starówka
  • Organizator: Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Jarmark Katarzyński to tradycyjna impreza targowa przeznaczona dla twórców ludowych  i rękodzieła artystycznego, kupców posiadających w swej ofercie handlowej wyroby związane z kulturą ludową, a także biżuterię, galanterię skórzaną, ceramikę, szkło artystyczne, wyroby z drewna, kamienia, pamiątki, wyroby z mosiądzu, wikliny, artykuły spożywcze. Odbywa się w ścisłym centrum Torunia - na Starówce. Termin, w którym odbywa się Jarmark Katarzyński jest idealny - czerwiec to jeden z miesięcy, w których ruch turystyczny w Toruniu jest największy, a starówka jest pełna gości z całego świata. Jarmark jest dla nich wyjątkową atrakcją.

Impreza jest także okazją do poszerzenia zbiorów kolekcjonerskich - wśród wystawcą są bowiem miłośnicy starej biżuterii, monet, malarstwa, broni, mebli, ceramiki, szkła, wyrobów metalowych, książek, zegarków, kart telefonicznych, filateliści…

Organizatorzy zapraszają także kupców oferujących usługi gastronomiczne czyli wszelkiego rodzaju dania z grilla (kiełbaski, kaszanka, szaszłyki, mięsa, oscypki itp.), zupy oraz słodkości, np. oraz watę cukrową.

>>> Strona internetowa imprezy